Úplne nový Tribunal. Tribunal2020.

Softvér Tribunal sme úplne prepracovali. Teraz je jednoduchší, rýchlejší a bezpečnejší.

Presmerujeme vás na novú stránku softvéru Tribunal.

www.softvertribunal.sk

Chcem dostávať občasné novinky
Vašu emailovú adresu neposkytneme tretím osobám. Novinky zasielame iba občas.
Prihlásiť sa

Migrácia 30.000 dokumentov zo softvéru Libellus na server v USA

Veľa kancelárií je už naučená pri svojej práci používať niektorý z dostupných softvérov určených pre podporu práce v advokátskej kancelárii. Často sa ale stane, že softvér ostane zastaralý a nerozvíjaný alebo po niekoľkoročnom používaní narazia používatelia na obmedzenia vo funkčnosti.

Podobná situácia nastala aj u nášho klienta, ktorý sa po niekoľkých rokoch rozhodol inovovať softvér a vybral si riešenie Tribunal. Súčasťou dodávky nášho riešenia bola aj migrácia údajov.

Úspešne sa nám podarilo premigrovať takmer 165 klientov, viac ako 1.000 spisov a približne 30.000 dokumentov, všetko spolu o objeme 20 GB dát v rôznych typoch súborov (Word, PDF, XLS, obrázky, .zip a ďalšie). Navyše, všetky dáta boli premigrované na server v Spojených štátoch amerických, kde bol softvér Tribunal nainštalovaný.

Migráciu sme zvládli v rekordne krátkom čase. Už v priebehu 2 dní bolo možné softvér Tribunal plnohodnote používať. Náš klient takto ušetril obrovské množstvo času a úsilia, ktoré by musel vynaložiť, ak by chcel údaje premigrovať ručne.

Zdieľajte novinku na Facebooku:


« Späť na všetky novinky