Úplne nový Tribunal. Tribunal2020.

Softvér Tribunal sme úplne prepracovali. Teraz je jednoduchší, rýchlejší a bezpečnejší.

Presmerujeme vás na novú stránku softvéru Tribunal.

www.softvertribunal.sk

Chcem dostávať občasné novinky
Vašu emailovú adresu neposkytneme tretím osobám. Novinky zasielame iba občas.
Prihlásiť sa

Migrácia údajov zo softvéru AKWin

Vážený návštevník,

ak premýšľate nad začatím používania softvéru Tribunal vo Vašej kancelárii a pritom práve používate softvér AKWin, určite ste už premýšľali nad tým, ako presunúť údaje, ktoré ste počas celej doby používania tohto softvéru do neho vložili.

Existujú dve možnosti, ako tieto údaje presunúť. Ručne, alebo hromadnou migráciou.

Ručný spôsob asi netreba vysvetľovať - položku po položke, všetky spisy, dokumenty, používateľov, kontakty a ostatné údaje ručne prekopírovať zo softvéru AKWin do softvéru Tribunal. Asi netreba vysvetľovať, že tento postup je veľmi zdĺhavý, čo zároveň vyžaduje aj nemalé finančné náklady na mzdy pracovníkov, ktorí by túto činnosť vykonávali.

Aby sme Vám úľahčili túto prácu, naučili sme sa, ako tieto údaje zo softvéru AKWin hromadne načítať a následne vložiť do novej inštalácie softvéru Tribunal. Takúto hromadnú migráciu je možné vykonať v priebehu niekoľkých dní, čím sa výrazne skráti čas prechodu na nový softvér Tribunal a zároveň sa ušetrí veľká časť nákladov, ktoré by inak boli potrebné investovať do vykonania ručnej migrácie.

Radi Vám teda ponúkneme túto službu. V prípade akýchkoľvek ďalších otázok sa prosím neváhajte obrátiť na našich technikov, ktorí Vám radi poskytnú viac podrobných informácií.

Zdieľajte novinku na Facebooku:


« Späť na všetky novinky