Úplne nový Tribunal. Tribunal2020.

Softvér Tribunal sme úplne prepracovali. Teraz je jednoduchší, rýchlejší a bezpečnejší.

Presmerujeme vás na novú stránku softvéru Tribunal.

www.softvertribunal.sk

Chcem dostávať občasné novinky
Vašu emailovú adresu neposkytneme tretím osobám. Novinky zasielame iba občas.
Prihlásiť sa

Softvér Tribunal oficiálnym partnerom konferencie Právnická firma roka 2017

Na Slovensku sa už po piatykrát oceňovali najlepšie právnické firmy roka 2017. Partnerom súťaže bol tento rok aj softvér Tribunal, v súčasnosti najprepracovanejší softvér pre právnikov na Slovensku.

Súťaž každoročne vyhlasuje Vydavateľstvo EPRAVO Group, s. r. o., v spolupráci s týždenníkom TREND a ceny získavajú právnické firmy s najlepšími výsledkami. Právnické firmy boli hodnotené v trinástich odborných kategóriách zameraných na rôzne agendy. Hlavné ceny boli udelené v kategóriách „domáca advokátska kancelária“ a „medzinárodná kancelária.“ Medzi partnermi súťaže sa právom ocitla aj spoločnosť WAI s r. o. , ktorá vyvíja a spravuje v súčasnosti najprepracovanejší softvér pre právnikov Tribunal. „Veľmi náš teší, že sme sa stali partnerom súťaže. Náš softvér pomáha právnickým kanceláriám viesť si prehľadne agendu a mať uľahčenú prácu a veríme, že v budúcnosti budeme v tejto oblasti prinášať stále nové, inovatívne riešenia.“ skonštatoval počas vyhlasovania výsledkov riaditeľ spoločnosti WAI Ing. Dušan Daniška, ktorý zároveň vyhlásil víťaza súťaže v kategórii Telekomunikácie, právo informačných technológií.

Softvér Tribunal je špeciálne navrhnutý pre právnikov, advokátov, právne oddelenia alebo mediátorov. Dlhodobý vývoj prebiehajúci v úzkom spojení s praxou priniesol softvér, ktorý ponúka najširšie množstvo funkcií pre vedenie právnej alebo advokátskej agendy. Tribunal je unikátne softvérové riešenie určené pre samostatných advokátov alebo advokátske kancelárie. Hlavným cieľom Tribunal-u je urýchliť a sprehľadniť papierovú agendu každého právnika alebo koncipienta.

Vyhlásenie víťaza v kategórii Telekomunikácie, právo informačných technológií
Víťazovi srdečne blahoželáme
A niečo aj zo zákulisia :-)

Vyskúšajte softvér Tribunal zdarma http://www.tribunal.wai.sk/zdarma-na-30-dni

Zdieľajte novinku na Facebooku:


« Späť na všetky novinky